İade ve Değişim Prosedürü

Değerli Müşterimiz,

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir. Satın aldığınız ürünlerin kalitesi ve size ulaşma durumu konusunda herhangi bir problem yaşamanız halinde, size sunulan iade ve değişim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İade Prosedürü:

  1. İade etmek istediğiniz ürünler için lütfen öncelikle bize info@artvinaricilik.com üzerinden ulaşarak iade talebinizi iletişim formunu doldurun.
  2. İade talebiniz incelendikten sonra size geri dönüş yapılacak ve iade süreci ile ilgili yönlendirme sağlanacaktır.
  3. İade etmek istediğiniz ürünleri, orijinal ambalajıyla ve kullanılmamış durumda olacak şekilde paketleyerek belirtilen adrese gönderiniz.
  4. İade edilen ürünlerin kontrolü yapıldıktan sonra iade işlemi gerçekleştirilecektir.

Değişim Prosedürü:

  1. Değiştirmek istediğiniz ürünler için lütfen öncelikle bize info@artvinaricilik.com üzerinden ulaşarak değişim talebinizi aşağıdaki  iletişim formunu doldurun.

İade ve Değişim Formu

  1. Değişim talebiniz incelendikten sonra size geri dönüş yapılacak ve değişim süreci ile ilgili yönlendirme sağlanacaktır.
  2. Değiştirmek istediğiniz ürünleri, orijinal ambalajıyla ve kullanılmamış durumda olacak şekilde paketleyerek belirtilen adrese gönderiniz.
  3. Değişim için talep ettiğiniz ürünlerin kontrolü yapıldıktan sonra değişim işlemi gerçekleştirilecektir.

Not: İade ve değişim işlemleri için ürünlerin kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. İade/değişim süreci ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla, [Artvin Arıcılık]