Kategoriler
MARKALAR
Renk
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 21 Ürün

Arılar Allah'ın bizlere sunmuş olduğu bir mucizedir. Küçücük bu canlılar ürettikleriyle adeta parmak ısırtıyır. Binbir çiçekten topladıkları bal özleri , ayaklarıyla kovana taşıdıkları polenler, yine kovan içi onarımda kullandıkları mucizevi ürün propolis ve diğer arı ürünleri aynı zamanda insanlığın en önemli tüketim ürünleri içerisinde yer alıyor.

Artvin Arıcılık , on yıllardır arıcılık sektöründe elde ettiği deneyime bağlı olarak , en doğal  balları , polen , propolis, arı sütü ve diğer arı ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktadır. 

Bu kategoride, kestane balının en saf olanını, yüksek yaylaların çiçek ballarını, binbir çeşit çiçeklerden toplanmış arı  polenini,  son yıllarda özellikle korona virüsle popülaritesi giderek  artmış olan  propolis , arı sütü ve diğer arı ürünlerini bulabilirsiniz.

Özellikle Artvin İlimiz, kendine has coğrafik yapısı ve florasıyla onlarca çeşit bal türüne ev sahipliği yapmaktadır. Ülkemizde çok sevilen Borçka Kestane Balı, Artvin Hatila Balı , Berta Balı, komar balı, deli bal , yayla çiçek balı, ıhlamur balı, karışık bal , şavşat, ardanuç, yusufeli, borçka, murgul, hopa ve arhavi ilçelerimize ait bal çeşitleri devamlı şekilde müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. 

Bal satın alırken dikkatli olmak gerekir. Lakin sahte bal le doğal balı bir birinden ayırmak oldukça zordur. Bu yüzden arı ürünlerini alırken güvenilir Artvin Arıcılık gibi güvenilir yerleri tercih etmek gerekmektedir. Artvin Arıcılık firmamıza ait  www.artvinaricilik.com adlı e ticaret sitemizden güven içinde alış verişinizi yapabilirsiniz. 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.