Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 10 Ürün

Arılar, devamlı şekilde olumsuz durumlarla karşı karşı kalırlar. İnsanoğlunun doğayı kirletmesi, kullandığı zirai ilaçlar, küresel ısınma ve diğer çevresel şartlar arıların zaman zaman hasta olmasına ve hatta toplu ölümlerine yol açar. Bunun önüne geçmek için , üretilmiş bir takım , arı ilaçları , proteinler ve değişik vitaminler söz konusudur. 

Arılar için ilaç, protein  ya da diğer ürünler satın alırken gerekli izinlerin alınmış olmasına dikkat ediniz. Bu arada son kullanma tarihine bakılması ve kullanılması esnasında oranların iyi ayarlanması hayati önem taşımaktadır. Onun için, ilaç kullanım kılavuzunu  iyi okuyunuz ve emin olduktan sonra arınıza  kullanınız.

Bu kategori de , Artvin Arıcılık tarafından güvenilir firmalardan tedarik edilmiş , arıların , varroa, kireç, amerikan yavru çürüklüğü, nosema, avrupa yavru çürüklüğü, arı kireç hastalığı ve diğer arı  hastalıkları için piyasada rüştünü kanıtlamış ürünleri satın alabilirsiniz.

Arıların , vücut dirençlerinin arttırılması ve daha güçlü olmalarını sağlayan değişik proteinler, vitaminler ve diğer bazı preparatlar söz konusudur. Bu ürünleri özellikle arıların kek ya da  şurup ile beslemesi yapılırken kullanılmasında büyük fayda söz vardır.

Lütfen ! sitemizden  arılar için  protein yada  vitaminler satın almadan önce ürün açıklama kısmını iyi okuyunuz. Kafanıza takılan herhangi bir soru varsa rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz. Artvin Arıcılık , her zaman tüm arıcı dostlarımızın yanında durmayı kendisine ilke edinmiş , paylaşıma açık arıcı dostu bir kuruluştur.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.